Dit leuke appartement wat is gelegen op de 3e en 4e verdieping, biedt vele mogelijkheden voor nieuwe eigenaren om er met veel plezier te wonen op een bijzondere locatie in Rotterdam. Ideaal gelegen op het rustige historische Noordereiland met een schitterend uitzicht op de kade, het water en Manhattan aan de Maas. Een bruisende belevenis van grote tankers, pleziervaart, binnenvaart en cruiseschepen. En toch is het hier wonen als een dorp in de stad, in de Nieuwe Maas tussen Willemsbrug en Erasmusbrug, met het stadscentrum op een steenworp afstand. Parkeren is geen probleem, genoeg ruimte op de kade en voor de deur. Dit moet je echt met eigen ogen zien en ervaren, u bent van harte welkom.
Op het Noordereiland zelf vindt u op loopafstand diverse supermarkten, horecagelegenheden en een basisschool en zijn er goede verbindingen tot uitvalswegen.
Er bevinden zich leuke horecagelegenheden zoals koffiebar Koozie, visrestaurant A La Plancha en het bekende authentiek Café ’t Haventje. Het eiland heeft de bijnaam “Montmartre aan de Maas” dit is ook terug te zien op het eiland met veel kunst en creatieve initiatieven, want veel bewoners beoefenen een creatief en kunstzinnig beroep. Ook de scheepvaart heeft hier altijd vaste voet aan wal gehad waardoor er nog altijd schippers wonen en scheepvaartbenodigdheden te krijgen zijn.
De Kop van Zuid en Katendrecht, met de Fenix Food Factory en Foodhallen liggen ook in de directe omgeving waar je kunt genieten van culinaire of recreatieve uitstapjes. Hotel New York, Lantaarn Venster, het Luxor, theater Walhalla en het restaurant Mood van Eveline Wu liggen direct aan de overkant. Kortom, een fijne omgeving, hip maar rustig en centraal wonen.
Indeling
Derde verdieping
Ook deze is via de ‘portico’, entree en het trappenhuis bereikbaar. En de 3e heeft vrijwel dezelfde indeling als de 2e, met een ruime overloop, een entree direct naar de keuken en een hoofdtoegang naar de gang met twee bergkasten, kleine voorslaapkamer met vaste kast, en de woonkamer en-suite met 2 vaste kasten. Ook deze kan gebruikt worden als woonkamer en als slaapkamer met vaste wastafel. Aan de achterzijde ligt de serre en een deur naar de keuken voorzien van een wit keukenblok, een doucheruimte en toilet. Deze woning is voorzien van een doorlopende massief eikenhouten vloer. En ook hier zijn er nog originele mooie blauwe lambriseringtegels en schitterende hoge ornamentenplafonds.
Vierde verdieping
Het loft op de 4e is ook bereikbaar via de ‘portico’, entree en het trappenhuis. Bij de overloop heb je een vluchttrap naar het dak en de entree met een glazen pui naar het moderne loft. Een loft zoals een loft hoort te zijn met een prachtig spantenkap van ca. 4m hoog en wit afgewerkt. Er is veel licht door 4 Velux dakramen en een ruime dakkapel. Met als moderne indeling een woonkamer aan de achterzijde met twee openslaande deuren naar een ruim terras over de volle breedte van het huis. Daar heb je een geweldig uitzicht op de groenrijke binnentuin en skyline van Rotterdam. In het midden is de eet- en keukenruimte welke is voorzien van een design keukenblok, natuurstenen blad en apparatuur. De badkamer met een douche, wastafel, toilet en wasmachineaansluiting grenst aan het slaapgedeelte met dakkapel. De afwerking is modern en strak met een doorlopende eikenhouten vloer, veel lichtpunten en heeft energiezuinige infraroodpanelen als verwarming. Ook dit is een heerlijke ruimte!
Bijzonderheden
– Energielabel C
– Bouwjaar 1901
– Woonoppervlakte 144 m²
– Inhoud 369 m³
– Dubbel glas
– Geïsoleerd dak
Wij zijn de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstig huis!
Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.