Welkom bij de makelaar van de meest interessante huizen van Rotterdam en omgeving.
Sluit

Noordsingel 28 A 02
3032 BD Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud

€ 425.000,- k.k.
Bouwjaar:
Woonoppervlak:
Perceeloppervlak:
Kamers:
Slaapkamers:
Energielabel:
1889
84 m2
n.v.t.
2
1
C
Plan een bezichtiging in

Wat een súper leuke loft / 2-kamerwoning, gelegen aan de mooie groen Noordsingel. Licht. Ruimte. Hoogte. Een perfecte woning voor mensen die midden in het leven staan en van het stadse leven houden. Grenzend aan de nieuwe wijk ZOHO, om de hoek van het Noordplein en het Zwaanshals, waar je diverse hippe eetgelegenheden vindt, speciaalzaken en diverse leuke plekken voor een kop koffie of een biertje.

Het voordeel van een loft is dat elke m² heel efficiënt wordt benut. Alle vertrekken lopen in elkaar over. Een fijne open ruimte, met veel flexibiliteit voor de indeling en inrichting en een aparte slaapkamer. Er is ook een vliering die als berging wordt gebruikt.

De wijk Het Oude Noorden
Het Oude Noorden is zeer centraal gelegen t.o.v. alle wenselijke voorzieningen en zit vol met leuke stadse verrassingen. Straten als Zwaanshals en Zaagmolenkade hebben een heel leuk aanbod op het gebied van fashion, food en design en diverse horeca. De wekelijkse Oogst Markt op het Noordplein is erg gezellig. De ontwikkelingen bij de Hofbogen en de foodhall Station Bergweg is ook een aanwinst voor de wijk. Het wandelgebied aan de Rotte en het Kralingse Bos zijn ook op korte afstand bereikbaar. Het centrum van Rotterdam en het Centraal Station zijn op korte fietsafstand en te voet bereikbaar.

Deze loft is gelegen op de bovenste verdieping aan één van de mooiste singels in Rotterdam.

Indeling:

Entree met opgang naar de tweede verdieping.

2e verdieping:
Entree, waarbij je direct de sfeervolle leefruimte instapt. De gehele kapconstructie is in het zicht gebracht, met diverse dakvensters. Dit geeft een hele mooie lichtinval en een heel ruimtelijk gevoel.
Royale zithoek, middenin deze ruimte is een gezellige leefkeuken gecreëerd, voorzien van diverse inbouwapparatuur. Er is voldoende ruimte, een grote eettafel en een fijne werkplek. Ruime slaapkamer en een moderne badkamer aan de voorzijde is voorzien van inloopdouche, wastafelcombinatie en een toilet.

Kortom: Een súper leuke en creatief ingedeelde loft, gelegen op een prachtige locatie omgeven door groen.

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1889
– Funderingsherstel is uitgevoerd in 2014
– Eigen grond
– C label, bij het vervangen van de C.V.-ketel (op dit moment nog niet nodig) wordt het een B -label
– Diverse authentieke details zijn bewaard gebleven
– Pannen dak is vernieuwd
– Elektrische installatie vernieuwd
– In 2024 zijn de kozijnen in stijl vervangen door nieuwe houten kozijnen met dubbele beglazing
– Woonoppervlakte 83 m² (meetrapport aanwezig)
– Actieve VVE, bijdrage € 100,- per maand
– Verwarming en warm water middels CV-combiketel
– Vliering / bergruimte
– Bij een aanpassing van het dak, kan er een terras worden gecreëerd (zie foto van buurpand)
– Beschermd stads-/of dorpsgezicht
– In de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule worden opgenomen
– Oplevering in overleg

Baljon is de makelaar van verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstig huis!

Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.

Deel via email

Geïnteresseerd?

Plan een bezichtiging in

Vergelijkbare huizen in de buurt

Curated. Maak per wijk kennis met een overzicht van fijne adressen voor optimale vrijetijdsbesteding voor levensgenieters.

Curated per wijk

Wij staan voor een snel verkoop, aankoop- en verhuurresultaat

Lees meer over ons

Neem contact op

010 422 3000

Wij staan voor een snel verkoop-, aankoop-, en verhuurresultaat

Lees meer over ons

Neem contact op

010 422 3000

010 422 3000 Terug naar boven