Stijlvol wonen op niveau direct aan het water en in het hart van de stad, op een van de meest historische locaties in Rotterdam. Naast de voormalige Maasbruggen en de huidige Willemsbrug, ligt het onder architectuur gebouwde “Bastion” in de bocht van de rivier.
Op de vijfde verdieping van dit kleinschalige appartementencomplex treft u dit zeer ruime hoek-appartement aan met een blijvend adembenemend uitzicht over de Maas. Naast licht van 3 kanten en een heerlijk beschut terras, biedt dit appartement veel ruimte, rust en privacy.
Het appartement en het terras bieden een magistraal uitzicht op de iconische Erasmusbrug, de monumentale Hef en de Willemsbrug. Hier ziet u ’s morgens de zon opgaan boven de Brienenoordbrug en ’s avonds ondergaan boven de Erasmusbrug.
Het appartement heeft de beschikking over twee ruime slaapkamers, waarbij er eenvoudig een derde slaapkamer is toe te voegen, en twee badkamers. In de onderbouw treft u een eigen berging en een afgesloten parkeergarage met eigen parkeerplaats (inbegrepen in de vraagprijs) aan, die direct vanaf de Oosterkade bereikbaar zijn.
De woning is gelegen aan de Maasboulevard in de zgn. Stadsdriehoek (het centrum van Rotterdam), op loopafstand van het Oostplein (tram, bus en metro), Boerengat (jachthaven) en Station Blaak (trein, tram en metro). Met de auto bereikt u de snelweg binnen enkele autominuten. Tevens wandelt u in een kwartier naar de Oude haven, Markthal, Koopgoot en het Centrum. Op korte afstand vindt u tal van supermarkten, restaurants, eetcafés, terrassen en bruine kroegen en medische voorzieningen.
Indeling
Begane grond
Via de slagbomen aan de Oosterkade bereikt u het afgesloten binnenterrein met daar de toegang tot de parkeergarage (alles op afstand bediend) en de trap naar de inpandige berging. Vanuit de parkeergarage bereikt u eenvoudig de lift naar de verdiepingen.
Eerste verdieping
Aan de Maasboulevard treft u de hoofdingang van de appartementen met bellentableau, brievenbussen en videofooninstallatie. Via de hoofdingang bereikt u eveneens de lift naar de verdiepingen.
Vijfde verdieping (hier bevindt zich tevens een AED).
Entree, via een ruime hal met garderobe, meterkast, ruim toilet met wastafel, kom je in een heerlijke wel zeer royale living met een ronde serre met verhoging waar je kunt genieten van het magnifieke uitzicht over de Maas, met schuifpui naar het ruime zonnige terras met warmtelamp. De afsluitbare (glasdeur) keuken is uitgerust met een Poggenpohl keuken en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, toegang tot de bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluitingen en voldoende bergruimte.
Aan de living bevindt zich aan de noordzijde een open ruimte, welke eenvoudig af te sluiten is en in te richten is tot slaapkamer, met toegang tot het balkon aan de voorzijde, een ruime slaapkamer I en de hal met toegang tot 1e badkamer voorzien van douche, wastafel, radiator en de mogelijkheid om hier eventueel een wasmachine en droger te plaatsen, slaapkamer II met 2e badkamer voorzien van ruime douche, toilet, whirlpool en radiator.
Bijzonderheden
– Bovenstaande prijs is INCLUSIEF de in de onderliggende parkeergarage gelegen parkeerplaats. In de nabije toekomst bestaat de mogelijkheid hier een laadpaal te kunnen plaatsen.
– Bouwjaar 1988
– Woonoppervlakte 204 m²
– Energielabel A
– Het appartement is geheel voorzien van dubbele beglazing
– Actieve Vereniging van Eigenaars, maandelijkse bijdrage appartement € 500,00 en parkeerplaats € 25,70
– Separate berging in de onderbouw
– Grond uitgegeven in erfpacht waarbij de canon is is afgekocht tot t/m 1 juli 2036, recht van erfpacht loopt tot 1 juli 2085
– Mogelijkheid tot creëren woonkeuken en extra werkruimte
– In de fotoreportage zijn artist impressions opgenomen
– Oplevering kan vrijwel direct
Wij zijn de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstig huis.